Paardenbedrijf te koop in Overijssel: Vliegveldstraat 47 Deurningen

7561 RV Deurningen
Prijs op aanvraag
Oppervlakte / omvang:  69920 m²

Exclusief paardensportcomplex in Twente!

Op ongeveer 5 km van Hengelo en 10 km van Enschede bevindt zich dit bijna nieuwe, hypermoderne paardencomplex in het hart van het hippische paradijs Twente. Dit unieke pand staat nu te koop. Naast het schitterende, ruime landhuis (1500 m3) met wellness- en zwembadfaciliteiten, bevindt zich het paardensportcomplex. Dit complex is uitgerust met alle denkbare voorzieningen om topsport te beoefenen, verdeeld over maar liefst 7 hectare eigen grond. Het complex omvat onder andere een overdekte binnenrijbaan, drie buitenrijbanen (20 x 40 m, 24 x 65 m en 40 x 50 m), een overdekte trainingsmolen, twee longeercirkels, een foyer, zand- en graspadocks, een galoppeerbaan en weides.

Wie hier rondloopt, ervaart de rust en ruimte van het Twentse platteland, terwijl de verbinding met de rest van Nederland via de nabijgelegen A1 slechts op 10 minuten rijden ligt. Binnen anderhalf uur bent u in de Randstad en in nog geen 15 minuten bereikt u Duitsland.

Tenzij u natuurlijk helemaal geen reden hebt om hier te vertrekken. Want waarom zou u überhaupt weg willen uit deze prachtige omgeving?

Waar hebben we het over? Een goede vraag inderdaad. Waar moeten we beginnen als we u willen informeren over dit schitterende, unieke paardensportcomplex van maar liefst 7 hectare? Een eenvoudige rondleiding van boven naar beneden is duidelijk niet voldoende. Als makelaar kom je af en toe buitenkansjes tegen. Welnu, dit valt zeker in die categorie. Dit complex heeft een veelbelovende toekomst, bijvoorbeeld als sportstal. Bedenk eens: dit object ligt midden in het gebied waar de paardensport floreert. Evenementen als CSI Geesteren, Indoor Wierden, Military Boekelo en natuurlijk Jumping Schröder in Tubbergen hebben nationale en internationale allure.

Bovendien vergemakkelijkt de nabijheid van andere stallen met beroemde ruiters en toppaarden in Twente de mogelijkheid tot handel.

Laten we proberen u rond te leiden over het uitgestrekte terrein, terwijl we ons best doen om alle hoogtepunten te benoemen. Dat kan echter een uitdaging zijn, aangezien dit object eigenlijk met eigen ogen gezien moet worden. Dit is een complex dat bij iedereen met een passie voor paarden het water in de mond doet lopen.

LUXE LANDHUIS
Laten we beginnen met een rondleiding door het indrukwekkende woonhuis. Een woning waarin iedere ruimte tot in de kleinste details is verzorgd. Dit luxueuze landhuis, gebouwd in 2011, bevindt zich aan het einde van een ruime oprijlaan. Rondom het huis zijn terrassen aangelegd, zodat u altijd van de zon kunt genieten. Of u nu 's ochtends met een kopje koffie wakker wilt worden, 's middags wilt lunchen of 's avonds wilt dineren of borrelen in de tuin, de mogelijkheid is er de hele dag door. Als het weer meewerkt, kunt u buiten genieten, en anders is er nog het overdekte terras aan de voorzijde van het huis.

U zult altijd genieten van privacy, dankzij het vele groen rondom de woning en het terrein. Daarnaast moet u in het prachtige Twentse coulisselandschap niet vreemd opkijken als u plotseling een ree ziet opkijken of een groep hazen uw tuin ziet doorkruisen. De natuur is hier alomtegenwoordig en biedt een prachtig uitzicht over het Twentse essenlandschap.

Het perceel rondom de woning beslaat in totaal 8000 m2, met aan de voorzijde een vijverpartij.

Wanneer u de oprijlaan van het woonhuis (de manege heeft ook een eigen verharde toegangsweg) oprijdt, wordt u direct ondergedompeld in een totaal andere wereld. Hier ontsnapt u aan de drukte, met aan uw linkerzijde een groot gazon en aan uw rechterzijde de eerste contouren van het paardenparadijs. Nadat u de elektrische toegangspoort bent gepasseerd, komt het woonhuis in zicht aan uw linkerzijde. U kunt uw auto naast de woning parkeren, waar ruimte is voor meerdere voertuigen, of aan de rechterkant in de grote carport.

Hoewel het gebruikelijk is om op het Twentse platteland via de 'achterdeur' binnen te komen, hebben we ervoor gekozen om deze rondleiding via de voordeur te beginnen. De prachtige trap van roestvrij staal met eikenhouten treden vormt de eerste blikvanger, terwijl er direct daarboven nog een tweede is: een gigantische kroonluchter van roestvrij staal.

Voordat we met u de benedenverdieping doorgaan, nemen we eerst de trap naar boven. Hier vinden we twee ruime slaapkamers, elk met een inloopkast en extra kastruimte, evenals een badkamer met ligbad, dubbele wastafel, aparte douche en toilet. Dit geldt eigenlijk voor de hele woning: alles is tot in de kleinste details zeer luxe afgewerkt en ingericht.

Op deze verdieping vinden we ook een ruim kantoor met vide. Thuiswerken is tegenwoordig erg populair, maar de architect van dit huis had al lang voordat deze trend opkwam rekening gehouden met een ruim kantoor in het ontwerp. Vanaf de vide heeft u uitzicht op de woonkamer, waarover we later meer zullen vertellen.

Het kantoor biedt via een aparte trap toegang tot de zolder. Hier is voldoende bergruimte en ook het technische gedeelte van de woning, inclusief airconditioning, een ventilatie-unit met warmteterugwinning en de cv-installatie, bevindt zich hier.

We keren terug naar de benedenverdieping en betreden de hal. Aan de linkerkant leiden twee grote paneeldeuren naar de hoofdslaapkamer, uiteraard voorzien van een inloopkast en een eigen badkamer met ligbad, dubbele wastafel en inloopdouche.

In de centrale hal lopen we langs de trap naar de leefkeuken. Onmiddellijk valt het indrukwekkende zwarte en witte kookeiland op, uitgerust met een inductiekookplaat, een wokbrander en een warmhoudplaat. Er is overduidelijk voldoende kastruimte, maar we willen speciale aandacht vestigen op de ingebouwde apparatuur. Zowel het kookgedeelte als de combi-oven, heteluchtoven, wijnkoeler, dubbele koelkast en vaatwasser zijn van het merk Miele. Aan de wand is ruimte voor een (groot) televisiescherm en aan de andere kant is er plaats voor de eettafel. Vanuit de keuken heeft u niet alleen uitzicht op de achtertuin, maar ook op het prachtige Twentse essenlandschap dankzij de grote raampartijen.

Daarna gaan we naar de woonkamer, waar vooral de ruimte en het binnenvallende daglicht opvallen. Er is meer dan genoeg ruimte voor indrukwekkende interieurideeën. De gehele woning is voorzien van airco en vloerverwarming. Het is hier in de zomer heerlijk koel en in de wintermaanden heerlijk warm. Kortom, optimaal comfort.

Aan de straatkant van de woonkamer is een inpandig overdekte terras gesitueerd. Hier hebben we uitzicht op de voortuin - ontworpen door een tuinarchitect - waar u gemakkelijk een tennisbaan kunt aanleggen. Hier vindt u ook de fraai aangelegde vijver.

We lopen door de voortuin naar de achterkant van het huis. Daar bevindt zich een bijgebouw van ongeveer 100 m2 met wellness- en fitnessruimtes, inclusief een jacuzzi op de begane grond. Het gebouw heeft op de begane grond ook een wc en douche.

Maar er is nog meer. Vanuit de fitnessruimte kunt u via openslaande deuren naar het ruime terras gaan, met aansluitend een buitenzwembad.

Vervolgens gaan we naar het zakelijke gedeelte, dat gescheiden is van het privégedeelte. Zoals eerder vermeld, is de manege bereikbaar via een aparte oprijlaan vanaf de Vliegveldstraat.

De manege is 52,5 meter lang en 34 meter breed. De binnenpiste heeft afmetingen van 40 bij 20 meter en beschikt over een eb- en vloedbodem en spiegels aan de achterwand. Deze topsportbodem biedt uitstekende stabiliteit en veerkracht voor optimaal comfort voor zowel paard als ruiter.

In de hal bevinden zich paardenstallen van 3,5 x 3,5 meter, evenals een wasplaats met solarium en andere voorzieningen zoals ruime zadelkamers, opslagruimtes, sanitaire voorzieningen en een luxe foyer met bar op de eerste verdieping. Vanuit deze foyer hebben ruiters en bezoekers een prachtig uitzicht op de binnenpiste.

Voor het gebouw bevindt zich een buitenpiste van 65 x 24 meter, ook met een eb- en vloedbodem.

Op het terrein zijn diverse bijgebouwen en voorzieningen aanwezig, waaronder een garage voor meerdere auto's, een werkplaats, een gereedschapsopslag en voeropslag. Een van de bijgebouwen herbergt extra stallen, een wasruimte met solarium en een zadelkamer.

Het buitenterrein is grotendeels geasfalteerd, met betonklinkerpaden. Er is voldoende verlichting aanwezig. In totaal zijn er drie buitenpistes met hoogwaardige bodems, waarvan de grootste een eb- en vloedbodem heeft. Ook is er een overdekte stapmolen, twee longeercirkels en voldoende zand- en graspadocks.

Ongetwijfeld zijn er nog andere details die we niet hebben vermeld, maar waarschijnlijk hebt u nu al een goed beeld gekregen van dit unieke object. We nodigen u graag uit in Deurningen om het complex zelf te komen bewonderen. De foto's bieden u natuurlijk ook al een aardig beeld.

Algemeen:

  • Ruim complex van in totaal 7 hectare
  • Luxe voorzieningen voor paard, ruiter en amazone
  • Zowel binnen- als buitentrainingsmogelijkheden
  • Geschikt voor diverse aspecten van topsport
  • Optimaal klimaat dankzij volledig geïsoleerde en verwarmde paardenfaciliteiten.
  • Het complex heeft de bestemming "bedrijf-paardenhouderij" (Gemeente Dinkelland).
  • Op dit moment is het houden van 14 paarden vergund.
  • Buitenritten zijn mogelijk dankzij de ontsluiting aan de achterzijde via een zandweg
  • Luxueus en royaal landhuis met een inhoud van ruim 1500 m³
  • Wellnessfaciliteiten in een bijgebouw van ruim 100 m², met aansluitend een buitenzwembad.
  • Bouwtekeningen zijn beschikbaar

Voor verdere vragen kunt u contact opnemen met Gerben van Hummel op 06-23385871.

Dit object wordt gezamenlijk verkocht door Agriteam en Pand & Paard Makelaardij te Chaam.

Kenmerken


Overdracht
Aanvaarding In overleg
Status Beschikbaar
Prijscode Prijs op aanvraag

Adresgegevens
Straatnaam Vliegveldstraat
Huisnummer 47
Postcode 7561 RV
Plaats Deurningen

Oppervlaktes en inhoud
Perceeloppervlakte 69920 m²

Bedrijfswoning
Inhoud (m3) 1500
Woonlagen 2
Aantal kamers 5
Oppervlakte (m2) 69920
Type Vrijstaand
Situatie Vrijstaand
Aantal slaapkamers 4
Woonoppervlakte (m2) 500

Bouw
Bouwperiode Na 2010
Gebruik object Agrarisch
Object categorie agrarisch Paardenbedrijf
Bouwjaar 2011

Specialisten in aan- en verkoop van boerderijen

Agriteam is als sinds 1998 dé partner in aan- en verkoop van boerderijen. Kies voor ruime ervaring in begeleiding bij de aan- en verkoop! Bent u op zoek naar een landelijke woning of woonboerderij? Bekijk dan ons aanbod op landelijk-wonen.nl!